Термiнова митна допомога - 233 93 00

Air Waybill, Авіанакладна вантажна, авіанакладна на вантаж

Авіанакладна (Air Waybill) – документ, що видається вантажовідправником чи уповноваженим агентом, в якому підтверджується наявність договору між вантажовідправником та перевізником про перевезення вантажів авіалініями перевізника. Авіанакладна не дає права розпоряджатися товаром і не засвідчує його передачу від одного власника до іншого. Авіанакладна засвідчує укладення договору про перевезення, прийняття товару до перевезення та умови перевезення. Оскільки авіанакладна містить достатньо повну інформацію про товар, вона може в окремих випадках використовуватися як митна декларація.

Авіанакладна вантажна (AWB) має 11-значний номер, який використовується для бронювання, перевірки статуса конкретного вантажоперевезення та визначення місця, де саме в даний момент знаходиться вантаж. Перші три цифри є префіксом авіакомпанії за IATA, наприклад префікс Турецьких авіаліній (Turkish Airlines) за IATA – 235, наступні вісім цифр – порядковий номер.

Авіанакладна вантажна (AWB) є комплектом документів із 8-12 примірників, а саме: 3 оригінали с текстом договору на зворотньому боці, решта – копії. Оригінали призначаються для перевізника, вантажовідправника та отримувача вантажу. Копії призначаються для перевізника (чи перевізників), аэропортів відправлення та призначення якщо передбачена процедура митного догляду, транзитних аеропортів та уповноваженого агента.

Є два види авіа накладних:

основна (мастер) MAWB (Master Air Waybill)

домашня HAWB (House Air Waybill).

Основна мастер-накладна (MAWB) має порядковий номер з префіксом авіакомпанії, що призначається власне авіакомпанією. У мастер-накладній вказуються назви та адреси агентів тих держав, звідки відправляється вантаж і куди він прибуває.

Домашня чи внутрішня накладна (HAWB) – отримує порядковий номер з префіксом HAWB, що призначається агентом. У домашній накладній міститься інформація про відправника та отримувача вантажу відповідно до інвойсу, що додається.

На авіанакладній, що оформлена для відправки вантажу, повинні стояти:

– штамп (печатка) складу;

– штамп (печатка) служби авиаційної безпеки польотів;

– штамп (печатка) митниці;

– печатка агента про те, що він ознайомлений зі змістом вантажу, на який оформлена авіанакладн.

Авіанакладна повинна містити назву вантажу, повну адресу вантажовідправника, вантажоотримувача та агента, який оформляв авіанакладн. У цьому ж документі вказується код (із трьох літер) пункта призначення – код IATA аеропорту або трансфера, якщо вантаж транспортується за складним маршрутом, назва перевізника, бронювання, дата, валюта і тариф перевезення, оцінка вантажу, сума страховки, кількість місць та вага.

Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Митний брокер


Шукаєте компетентного митного брокера? Якщо ви ввели в пошукову систему запит «шукаю митний брокер» і потрапили на сторінку нашого сайту – ви зробили правильний вибір! Наша компанія допоможе вам у вирішенні питань щодо перевезення товарів через кордон. Звертайтеся до нас та отримуйте ґрунтовні консультації, а також повний документальний супровід вашого вантажу через митницю.

Відповідно до Митного кодексу України товари, що перевозяться через кордон, можуть декларуватися за участю декларанта (одного з учасників зовнішньоекономічної діяльності) або митного брокера. Тобто всі юридичні або фізичні особи, зацікавлені в тому, щоб їхні товари доставлялися за місцем призначення як можна швидше і без будь-яких затримок, в процесі взаємодії з митними органами часто звертаються за допомогою саме до митних брокерів.

Митний брокер вирішує питання, що стосуються оформлення та провезення через кордон товарів, а також готує всі необхідні для цього документи. Крім того, в послуги митного брокера входить узгодження дій з очищення вантажу за участю відповідальних посадовців того чи іншого митного органу.

У зв'язку з активним розвитком економічних зв'язків не тільки між державами СНД, але і з європейськими країнами, необхідність участі митного брокера в оформленні документів для супроводу і перевезення вантажів є дуже важливою. Митний брокер є одним з найбільш затребуваних фахівців при організації перевезення вантажів з однієї країни в іншу.

Саме для належного та швидкого оформлення відповідних документів і потрібен митний брокер. Завдяки нашим послугам можна бути впевненими в тому, що ваші вантажі будуть доставлені адресату вчасно!

Користуватися послугами митних брокерів сьогодні дуже вигідно, а тому їх можна не включати в постійний штат своїх співробітників. Ви можете виступати як тимчасові наймачі з оформленням відповідного договору на отримання послуги митного брокера. Оцініть переваги нашого сервісу!

У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які забезпечують оформлення всіх необхідних документів у процесі переміщення вантажів через кордон. Багаторічний досвід роботи в даному напрямку позитивно оцінюється нашими задоволеними клієнтами. Ми цінуємо нашого кожного клієнта, тому надаємо послуги швидко, якісно та по демократичним цінам!

Економічні новини

завантаження...