Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Послуги сертифікації

Послуги сертифікації

Існують певні групи товарів, які для забезпечення здоров’я та безпеки споживачів підлягають обов’язковій сертифікації. Сертифікації підлягають товари як вітчизняного виробництва, так і імпортовані товари. Що стосується останньої категорії товарів, то їх сертифікація більш ретельна, а тому викликає часом деякі труднощі у компаній-імпортерів. До того ж сертифікація продукції, що імпортується, має, на відміну від такої ж процедури відносно вітчизняних товарів, свої особливості і специфіку.

Процедура отримання сертифікатів на ввезені товари вимагає обов’язкового знання законодавства України щодо даної сфери діяльності. Зокрема, необхідно досконало знати такі нормативно-правові акти, як:

  • Декрет Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію»;
  • Закон України «Про підтвердження відповідності» та інше.

Ознайомившись з основними документами, що регулюють сертифікацію товарів, що ввозяться, необхідно з’ясувати, чи потрібно сертифікувати саме той товар, який суб’єкт підприємницької діяльності має намір ввезти на територію України. Якщо даний товар підпадає під дію зазначених вище документів і потребує сертифікації, необхідно зробити наступний крок: здійснити підтвердження відповідності імпортованого товару.

Однак існує певний перелік товарів, до якого не відноситься сертифікація імпортної продукції. До таких товарів належить продукція:

  • яка знаходиться в режимі тимчасового ввезення, реімпорту;
  • яка призначається для магазинів безмитної торгівлі;
  • товари, які є гуманітарною або технічною допомогою;
  • продукція, в якості зразків для проведення досліджень або випробувань і так далі.

Після оформлення необхідної документації, пакет документів пред’являється працівникам митних органів, після чого суб’єкт підприємницької діяльності отримує сертифікат та інші дозвільні документи на ввезення тих або інших товарів.

Як показує практика, з метою уникнення помилок вчиняти такі дії повинні висококваліфіковані спеціалісти. Наша компанія надає послуги щодо забезпечення вищезазначеної процедури. Ми вирішимо всі питання замість вас!