Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Митний брокер Україна

Згідно чинного законодавства України митним брокером являється юридична особа, до компетенції якої входить здійснення завдань щодо декларування товарів та транспортних засобів, які перетинають український кордон. Наша компанія має ліцензію на зайняття даним видом діяльності, видану уповноваженим органом виконавчої влади в сфері митних справ. Наша брокерська фірма включена до реєстру митних брокерів України.

Ми виступаємо посередником між митницею та компаніями – суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. Наша компанія надає митні послуги Україна фізичним особам та організаціям будь-якого рівня – як малим підприємствам, так і розвинутим великим компаніям. Серед наших клієнтів знаходяться фірми всіх форм власності та систем оподаткування.

Митне оформлення Україна включає наступні операції, які виконує наша компанія:

  • здійснення декларування вантажу;
  • складання ВТД та інших документів;
  • пред’явлення на митниці задекларованого вантажу;
  • надання необхідної документації та інформації на вимогу посадових осіб митниці;
  • здійснюємо інші функції, пов’язані з митним оформленням.

Відносини між вами та нашою компанією будуються на підставі договору та взаємоповаги. Ми виступаємо в ролі посередника між державними органами, компанією-перевізником, відправником та отримувачем вантажу. Співпраця з нами – це гарантований успіх ведення вашого бізнесу в частині імпорту та експорту вантажів!

У разі виникнення будь-яких запитань щодо митного оформлення, ви можете скористатися номером телефону нашої гарячої лінії. Кваліфіковані спеціалісти безкоштовно нададуть вам консультацію з будь яких питань, пов’язаних з брокерською діяльністю нашої фірми.