Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Митний брокер Харків

Шукаєте митного брокера в своєму місті? Пропонуємо звернутися до нашої компанії! Ми –ліцензійована брокерська фірма, включена в склад брокерських контор України. Наші основні повноваження – виступаємо посередниками між відправником та отримувачем вантажу з однієї сторони та державою з другої сторони.

Митний брокер Харків допоможе вам у вирішенні питань під час оформлення вантажів на митниці. А саме: задекларує ваш вантаж з подальшим його пред’явленням на митниці та підготує необхідний пакет документів для надання його посадовим особам митних органів. Дані процедури потребують наявності спеціальних знань, якими не володіє пересічний громадянин.

Тому сьогодні фізичні та юридичні особи все частіше звертаються до наших послуг. Ми гарантуємо своєчасну реалізацію, передбачених договором, завдань, а також їх чітке виконання у встановлені строки. Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, будуючи стосунки на принципах поваги та чесності.

Окрім зазначених повноважень, ми надаємо й інші послуги, серед яких доставка вантажів Харків. В нашому автопарку налічуються транспортні засоби різної вантажомісткості, які забезпечать перевезення вантажів навіть у дуже великих розмірах по території України та за кордон. Для додаткової зручності ви можете скористатися нашим мобільним складом, який розташований в цілодобово охоронюваній зоні в зручному районі міста.

Завдяки нашим філіалам, які розташовані в більшості міст України, ми налагоджуємо роботу незалежно від місця розташування відділу митного оформлення, в якому знаходиться суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності.

Звертайтеся до нас вже сьогодні і ми професійно вирішимо всі питання, пов’язані з оформленням на митниці вашого вантажу та транспортних засобів.