Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Митний брокер Вінниця

При закупівлі великого обсягу вантажів або товарів за кордоном і відповідно їх перевезенні, виникає питання про провезення контейнерів, цистерн тощо через пункти митниці. При цьому необхідно підготувати відповідні документи (квитанції про покупку і оплату, договори та рахунки, докладні описи товару, що знаходяться в кожному резервуарі контейнерів і так далі) для провезення того чи іншого вантажу.

У різних державах працівники митниці вимагають однакові документи з невеликими відмінностями та доповненнями. При наданні цих документів, наявність вантажу звіряється з відповідними документами і якщо все сходиться — видається дозвіл на провезення.

Такими ж методами користується і УБЦ («Український брокерський центр»), що поєднує брокерські філії у різних містах України, а саме: в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові та в інших містах.

Якщо вам потрібен митний брокер Вінниця, пропонуємо звернутися до послуг нашої компанії. Наші філіали є в різних містах України, і Вінниця не виключення. Крім того, якщо ви шукаєте митного брокера Донецьк або митного брокера Запоріжжя – ви також можете зателефонувати нашим спеціалістам та завітати до нашого офісу у вашому місті.

Ми надаємо широкий спектр послуг (експедиторські та митно-брокерські), пов’язаних з оформленням документів на ввезення, провезення, вивіз товарів і вантажів. Митний брокер Львів допоможе вам при укладенні договорів, допуску транспорту до перевезення вантажу, розмитнення товарів при їх ввезенні і в багатьох інших випадках.

Переваги нашої компанії полягають в оперативному та швидкому вирішенні всіх питань при здійсненні представництва підприємців у відносинах з митними органами. Всі питання, пов’язані з оформленням вантажів на митниці ми візьмемо на себе – звертайтеся до нас вже сьогодні!