Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Відмовний лист

Відмовний лист — це офіційний документ, виданий авторитетним органом, в якому повідомляється, що продукція (найменування, код ЗКП або ТН ЗЕД) не підлягає обов’язковій сертифікації або відноситься до групи продукції, відповідність якої може бути підтверджена декларацією про відповідність.

Робиться лист на бланку органу, що його видає, завіряється гербовою печаткою.

Відмовний лист потрібен в тих випадках, коли, наприклад, не зовсім очевидно за яким кодом ЗКП або ТН ЗЕД можна класифікувати продукцію. Та виникає питання необхідності обов’язкової сертифікації продукції.

Іноді це питання може виникнути у клієнтів, які вимагають сертифікат відповідності (якості) на ту продукцію, яку Ви їм пропонуєте на реалізацію.

Виходячи з вищесказаного, відмовні листи бувають двох видів:
— для митниці;
— для торгівлі.

Відрізняються вони тільки адресою. Для торгівлі — лист надходить на адресу заявника. Для митниці — на адресу Голови Державного митного комітету, сюди ж вноситься інформація про контракт, по якому продукція ввезена, інших відмінностей немає.


Документи, необхідні для одержання відмовного листа.

Для митниці:
1. Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи.
2. Контракт.
3. Інвойс або специфікація (з перекладом).
4. Опис продукції із зовнішнім виглядом (потрібний якщо продукція складна або коли по її найменуванню складно визначити код ТН ВЕД).

Для торгівлі:
1. Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи.
2. Опис продукції із зовнішнім виглядом (потрібний, якщо продукція складна або коли по її найменуванню складно визначити код ЗКП).