Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Сертифікат відповідності

Суб’єкти підприємницької діяльності, що займаються ввезенням своєї продукції на територію України, виявляють особливий інтерес щодо того, як отримати сертифікат відповідності України згідно встановленим правилам. Ми можемо сприяти у цьому будь-якому учаснику зовнішньоекономічної діяльності, оскільки наша основна діяльність — оформлення товарів, що провозяться через митницю.

Зацікавленість підприємців у сертифікації своєї продукції досить обґрунтована, оскільки дана процедура є одним із дієвих способів нетарифного регулювання імпорту, широко використовуваного в Україні.

Існує певний перелік товарів, для ввезення яких отримання сертифіката відповідності — не обов’язкова процедура. До даного виду продукції відносяться, наприклад, товари, що ввозяться в режимі тимчасового користування, а також призначаються для магазинів безмитної торгівлі, для гуманітарної допомоги або знищення.

Повний список товарів, що не підлягають обов’язковій сертифікації, наводиться у п. 2 законодавчого документа «Про затвердження Порядку митного оформлення імпортних товарів (продукції), що підлягають обов’язковій сертифікації в Україні». Необхідно врахувати також і той факт, що підтвердження відповідності продукції може здійснюватися з оформленням декларації відповідності.

Сертифікат відповідності продукції або декларація відповідності – це документи, які підтверджують, що товари безпечні для споживачів і можуть бути ввезеними на територію тієї чи іншої держави. Для більш раціонального використання часу і коштів пропонується довірити оформлення сертифіката відповідності компетентним органам – нашій компанії. Ми виконаємо всі необхідно процедури і ваш товар буде оформлений вчасно з дотриманням встановлених законодавством правил.