Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Акредитація суб’єктів ЗЕД

Для здійснення комерційної діяльності за кордоном, у тому числі для перевезення товарів через митницю, багатьом вітчизняним компаніям необхідно пройти акредитацію. При цьому акредитація на митниці — досить тривалий процес, на який розповсюджуються певні правила та умови.

Щоб самостійно пройти митну акредитацію, необхідно володіти знаннями щодо ведення митної справи та юриспруденції. Зрозуміло, все можна зробити власними силами, проте час — гроші, а тому більшість підприємців і юридичних осіб звертаються за допомогою до митних брокерів для отримання митної акредитації.

Ми здійснюємо постановку на облік українських підприємств, а також приватних підприємців, які планують здійснювати митне оформлення товарів у митних органах на території країни. Акредитація на митниці Київ здійснюється нашими висококваліфікованими фахівцями в короткі терміни та у відповідності до встановлених законодавчими актами правил.

Проте юридичним особам необхідно прийняти до відома, що митна акредитація повинна здійснюватися завчасно, тобто до початку митного оформлення. Якщо не виконати цю умову, вірогідно ви отримаєте відмову в оформленні вантажів на митниці.

Крім цього, товари, що перевозяться через митницю, підлягають класифікації. У такому випадку ви можете звернутися за допомогою до митних органів або скористатися послугами наших митних брокерів. Згідно з Товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності, скорочено — Товарна номенклатура ЗЕД, всі товари підлягають класифікації, після чого їм присвоюється код ТН ЗЕД.

Від даного коду залежить, які заходи регулювання будуть застосовані до товару при його ввезенні або вивезенні. Митні коди товарів необхідні для того, щоб уникнути проблем при оформленні товарів в митних органах, при необхідності отримання відповідних сертифікатів, тощо. Ми якісно надамо вам послуги ЗЕД! Звертайтеся до нашої компанії вже сьогодні!