Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Транспортні перевезення

Якщо ви шукаєте надійну компанію для здійснення доставки вантажів по Києвуперевезення грузів.

Ми гарантуємо виконання поставлених завдань в обумовлені строки та в повній мірі. Ми надаємо транспортні послуги в Київі і за його межами на найвищому рівні.

В штаті компанії працюють лише досвідчені водії з великим досвідом роботи. Відносини з ними будуються на принципах повної довіри, поваги та на основах партнерства. Ми взаємодіємо з кожним замовником на засадах чесності, порядності і взаємоповаги.

Вантажні перевезення – це один із напрямків нашої діяльності, тому ми цінуємо кожного нашого клієнта, постійно вдосконалюючи рівень свого сервісу.

Ми надаємо послуги фізичним та юридичним особам всіх форм власності та систем оподаткування, як для малих підприємств, так і для великих. Для нас немає принципової різниці, які об’єми вантажу вам необхідно перевезти в межах міста.

Ми здійснимо повний документальний супровід, проведемо необхідну аналітичну роботу з урахуванням чинного на сьогоднішній день законодавства України.

Окрім вантажних в межах столиці України, до ваших послуг – міжнародні перевезення. В нашому автопарку є необхідна кількість транспортних засобів, які забезпечать переміщення вашого вантажу за кордон в будь-яких об’ємах. Телефонуйте до нас вже сьогодні – наші висококваліфіковані менеджери дадуть відповідь на будь-які ваші запитання стосовно вантажних перевезень!