Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Автоперевезення вантажів

На сучасному етапі розвитку зовнішньоекономічної діяльності однією з активно розвинутих галузей є вантажоперевезення. Компанії-перевізники займаються не тільки доставкою вантажів у межах України, але і в зарубіжні країни. При цьому одну з найбільш важливих позицій займають саме автоперевезення вантажів.

Це пов’язано з більшою їх мобільністю, а також можливістю доставки товарів «до дверей» адресатів. Тим не менш, не багато компаній-вантажоперевізників можуть дозволити собі забезпечення повного супроводу доставки вантажів, які включають процедури оформлення на митниці, логістику та інше. Це, насамперед, пов’язано з тим, що дані послуги передбачають наявність фахівців в тій чи іншій сфері економічної діяльності.

Наша компанія надає широкий перелік послуг, в тому числі повний супровід вантажів. У повноваження зайнятих у нас фахівців входить не тільки доставка і розмитнення вантажів, а і розробка оптимальних маршрутів для транспортування ввірених нам товарів, експедиторські послуги та багато іншого.

У нас ви можете здійснити замовлення вантажоперевезень, при цьому не сумніваючись у своєчасній їх доставці та оформленні з дотриманням усіх необхідних норм і правил. Ми здійснюємо транспортні перевезення практично в усі країни світу, піклуючись про те, щоб ваші товари були доставлені вчасно і в повній цілості.

До переліку послуг нашої компанії входить також термінова доставка вантажів, яка можлива завдяки широкій географії встановлених фахівцями нашої компанії зв’язків з митними організаціями багатьох країн. Адже швидка і якісна організація перевезень вантажів передбачає наявність висококваліфікованих фахівців, що володіють відповідними знаннями.

Саме тому доставка вантажів, які ви довірили нашої компанії, здійснюється нами в максимально стислі терміни і при дотриманні всіх необхідних формальностей!