Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Сертифікат походження

Відповідно до Митного кодексу України та Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» товари, що ввозяться на територію України, та товари, що вивозяться за її межі, підлягають відповідному оформленню та підтвердженню про їх походження. А тому у передбачених законом випадках співробітники митних органів можуть вимагати у суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності сертифікат про походження товара, при цьому наявність даного документа при ввезенні на територію країни є обов’язковою.

Щодо товарів, які вивозяться за межі держави, сертифікат про походження товару подається згідно встановленим національним правилам та чинному законодавству, а також документам, укладеним між Україною і країною, для якої цей товару призначається.

Сертифікат про походження товару являє собою документ, згідно з якого надаються відомості про те, що експортований або імпортований товар був вироблений або перероблений у зазначеній країні.

Про порядок видачі сертифіката можна дізнатися з Закону України «Про торгово-промислові палати» та Постанови КМУ № 225 від 25.12.2003 р. «Про визначення Торгово-промислової палати уповноваженим органом з видачі сертифікатів про походження товарів».

Щоб отримати вказаний документ, необхідно пройти низку певних процедур, які потребують спеціальних знань і навичок. Саме тому суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності звертаються за допомогою в оформленні сертифіката про походження товарів та інших документів до фахівців митної справи.

Наша компанія має ліцензію на здійснення митного оформлення вантажів та транспортних засобів. Ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію про правила отримання того чи іншого документа, а також звернутися за практичною допомогою в отриманні наших послуг.