Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Послуги митного оформлення вантажів

До вибору митного брокера необхідно підійти з повною серйозністю та відповідальністю. Саме від нього залежить вирішення питань, які виникають в процесі оформлення на митниці вантажу та транспортних засобів. Пропонуємо скористатися послугами компанії, яка користується довірою серед суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, – ПП «Український брокерський центр».

Ми надаємо послуги митного оформлення вантажів вже не перший рік, тому встигли зарекомендувати себе, як відповідальна, чесна та відповідальна компанія. Крім того, ми маємо ліцензію встановленого зразка на здійснення такої діяльності та включені до реєстру брокерських організацій.

Деякі підприємці вважають, що оформити вантаж на митниці можна самостійно без залучення фахівців. Проте такі «експерименти» обходяться в рази дорожче, ніж отримання послуг спеціалізованої компанії. Крім того, необхідно враховувати численні прогалини законодавства України в сфері зовнішньоекономічної діяльності, якими громадянину без спеціальної освіти опанувати майже неможливо.

В штаті нашої компанії працюють досвідчені юристи, які не перший рік надають митні послуги митне оформлення вантажів. Наші клієнти – великі та малі підприємства різних форм власності та систем оподаткування. Ми надаємо послуги також і фізичним особам, які здійснюють перевезення вантажів або транспортних засобів за кордон.

Оформлення митних документів включає в себе декларування вантажу, пред’явлення його посадовим особам на митниці та складання інших необхідних документів. Вирішення всіх клопітких завдань ми беремо на себе, вам лише отримаєте якісний результат! Телефонуйте нам вже зараз!