Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Доставка вантажів з Європи

Сьогодні більшість підприємців віддають перевагу імпортним товарам. Це обумовлено їх високою якістю та доступними цінами. Набагато простіше замовляти та купувати речі в Німеччині, Франції, Польщі, Італії, ніж чекати доки вітчизняний виробник почне виготовляти аналогічні товари належної якості.

Проте деякі підприємці не наважуються придбавати товари з-за кордону, побоюючись, що доставка вантажів з Європи може бути проблематичною. Наша компанія пропонує вигідне та зручне вирішення такої проблеми – ми самостійно здійснимо замість вас перевезення вантажів Європи.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви можете бути впевнені, що замовлення та доставка вантажів з європейських країн буде зроблена в обумовлені договором строки та на належному рівні. Ми працюємо з кожним нашим клієнтом в індивідуальному режимі, тому приділяємо максимум уваги питанням кожного замовника.

Імпортні поставки напряму пов’язані з митним оформленням вантажів та розмитненням – найбільш складним етапом доставки товарів. Наша компанія надає повний набір послуг в частині придбання, доставки та оплати вантажів з країн Європи. Ми надамо вам допомогу та підтримку не лише в підготовці необхідної документації, а й візьмемо на себе всі зобов’язання щодо митного оформлення товару.

Наші спеціалісти надають комплексні послуги, які дозволяють підприємцям вести торгову діяльність з будь-якою точкою світу. Для нас немає складних задач: ми доставимо вантажі вагою і в сто кілограм, і в декілька тон.

Ми пропонуємо клієнтам гнучку цінову політику та великий вибір послуг. Це дозволяю кожному замовнику обрати найбільш оптимальні умови співпраці. Для того, щоб дізнатися вартість наших послуг, пропонуємо зателефонувати до нашої компанії по номерам телефонів, вказаним на сайті.