Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Доставка вантажів з Китаю

Ні для кого не секрет, що Китай є однією з найбільш економічно розвинутих країн. При цьому партнерами Китаю є не тільки такі «економічні гіганти», як США і Японія, але й країни Європи, Азії, СНД, у тому числі і Україна. Саме тому товарообіг з Китаю в нашу державу з кожним роком збільшується, багато бізнесменів зацікавлені в економічних зв’язках з китайськими виробниками товарів.

У зв’язку з цим доставка вантажів з Китаю — один з розвинутих напрямків діяльності серед підприємств, що є суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. Однак багато з них розуміють, що перевезення вантажів з Китаю — це досить затратна справа. У результаті більшість далекоглядних бізнесменів особливу увагу приділяють питанням, які вирішує логістика.

У перелік послуг, що надаються нашою компанією, входить не тільки логістика з Китаю, а також допомога в оформленні вантажів, що доставляються з цієї країни. Багато підприємців часто стикаються з питанням «як розмитнити товари з Китаю» без зволікань і проблем, з якими найчастіше стикаються навіть досвідчені бізнесмени.

Фахівці нашої компанії допоможуть здійснити швидке і якісне митне оформлення Китай, а також сприяють у вирішенні інших питань, пов’язаних з імпортом товарів з цієї країни. Так як імпорт з Китаю займає певне місце на українському ринку, оформлення товарів, що перевозяться вітчизняними підприємцями і торговими фірмами з цієї країни, є одним з основних завдань, що стоять перед фахівцями нашої компанії.

Наші спеціалісти надають не тільки безкоштовні консультації у вирішенні ваших питань. До наших повноважень також входить розмитнення товарів з Китаю, а також розробка найбільш оптимальних маршрутів доставки товарів, забезпечення їх збереження в процесі завантаження і розвантаження, документальний супровід. Ми надаємо й інші послуги, що входять до обов’язків митних брокерів, експедиторів, логістів та інших фахівців, які є нашими співробітниками.