Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Ведення бізнесу, який передбачає перевезення товарів з однієї країни в іншу, тягне за собою необхідність митного оформлення вантажів. А це, в свою чергу, вимагає участі компетентних фахівців, зокрема, митного брокера. І якщо суб’єкт підприємницької діяльності зацікавлений в швидкому і правильному оформленні свого товару на митниці, то йому просто необхідні митно-брокерські послуги.

Наша компанія має ліцензію на даний вид діяльності. Іншими словами, ми виконуємо функцію посередника між відправником вантажу, його одержувачем і митними службами, що здійснюють перевірку товарів, що перевозяться. Ми надаємо послуги на підставі договору.

Крім основних зобов’язань, які описуються у договірному контракті, ми виконуємо й інші розширені функції. Наприклад, здійснюємо оплату митних платежів, видаємо сертифікати на вантаж, який транспортується, здійснюємо експертизу, надаємо експертні висновки, а також здійснюємо супровід вантажів. Іншими словами – надаємо транспортно-експедиторські послуги.

Необхідно відзначити, що в більшій мірі транспортно-експедиторські послуги здійснюють компанії-вантажоперевізники. Саме вони є відповідальними за надійність і швидкість поставки вантажу від адресанта до адресата. Тим не менше, якщо вантаж підлягає митному оформленню, без допомоги фахівців, а саме — митних брокерів — не обійтися.

Саме тому, при після заключення контракту з нашими фахівцями митної справи, ми виконуємо, крім основних функцій, додаткову — експедирування вантажів, якщо це доцільно і має правову основу. Якщо у вас виникли додаткові запитання – телефонуйте нам вже зараз!