Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Митні декларації

З 1 січня 2013 року була введена нова єдина митна декларація. За допомогою нової форми декларації будуть фіксуватися грошові кошти та товари, що провозяться через кордон. Це дозволить відстежувати кошти, отримані злочинним шляхом, а також факт фінансування терористичних організацій. Фахівці вважають, що на правомірних громадянах нові митні декларації не будуть відображатися негативним чином.

Підприємцям, які здійснюють вантажні перевезення необхідно заповнювати декларацію на товари. Згідно чинного законодавства, будь-яка особа, яке провозить товари чи транспортні засоби через кордон, обов’язково має внести їх в декларацію митної вартості.

При цьому, товари фіксуються як на в’їзді, так і при виїзді (декларацію необхідно заповнювати двічі). Зауважимо, що порушення правил або зазначення ​​неточних чи невірних даних тягне за собою відповідальність з подальшим вилученням грошових коштів та товарів. Ви ризикуєте втратити більше, ніж при зверненні до митного брокеру.

Митний декларант – це власник товару або уповноважена ним особа на здійснення брокерських функцій. Заповнення митних декларацій потребує наявності спеціальних знань в даній галузі, тому пропонуємо скористатися допомогою наших висококваліфікованих спеціалістів.

Наша компанія вже не перший рік надає послуги щодо заповнення та подачі митних декларацій – нам ви можете довіряти. Наші фахівці оформляють і реєструють декларації відповідно до законодавства держав — членів митного союзу. Ми несемо повну відповідальність за свою роботу. Наша компанія дає гарантії безпечного перевезення вантажів, що є одним з найбільш важливих факторів.