Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Про нас

Бориспільська митниця.      ПП „УКРАЇНСЬКИЙ БРОКЕРСЬКИЙ ЦЕНТР” розпочало свою діяльність на підставі Свідоцтва про визнання підприємства декларантом №10000/563БМ-01953 від 24.06.2003 р. Державної митної служби України. В 2009 році отримало Ліцензію ДМСУ на право посередницької діяльності митного брокера АВ №480049 від 02.07.2009 р., згідно якої надає суб’єктам підприємництва комплекс послуг в галузі зовнішньоекономічної діяльності, митно-брокерського та транспортно-експедиційного обслуговування вантажів в зонах діяльності Київської, Енергетичної регіональних, Київської обласної, Київської центральної спеціалізованої та Бориспільської митниць.

      Маємо в своєму складі чотири філії в м. Києві, філію в м. Бориспіль Київської області, філію в м. Одесі.
Філії базуються безпосередньо в місцях розташування вантажних митних комплексів, та зон митного контролю за адресами:
— вул. Малинська, 18 (обслуговує клієнтів, акредитованих у ВМО №№ 1, 5, 6, 8 Київської регіональної митниці, ВМО «Святошин» Київської обласної митниці);
Центральний офіс— вул. Новопирогівська, 64-а (обслуговує клієнтів, акредитованих у ВМО №№ 2, 3, 4, 7 Київської регіональної митниці, Регіональній енергетичній митниці);
— вул. Новозабарська, 2/6 (обслуговує клієнтів у Київській центральній спеціалізованій митниці – DHL, TNT, UPS, FedEx; ВМО міжнародних поштових відправлень; дипломатичні та виставкові вантажі тощо);
— Столичне шосе, 100 (обслуговує клієнтів, акредитованих у СМО-2 ВМО №3 Київської регіональної митниці).
— м. Бориспіль – 7, аеропорт (обслуговує клієнтів в Міжнародному аеропорті «Бориспіль», на Бориспільській митниці);
Це дає можливість максимально швидко та в повному обсязі задовольняти потреби наших клієнтів незалежно від місця розташування відділу митного оформлення, в якому стоїть на обліку суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності.

Про нас      В штаті нашого підприємства є 33 досвідчених фахівці з декларування та митного оформлення товарів і транспортних засобів, 3 фахівців з підготовки та отримання дозвільної документації, фахівець з організації вантажних перевезень, 2 юристи, що пройшли жорсткий конкурсний відбір, задовольняють високим вимогам до кваліфікації, працьовитості, умінню працювати в єдиній команді.

      З метою оперативного узгодження з державними органами системи нетарифного регулювання (Держспоживстандарт, СЕС, Держенергозбереження, Держкарантин, Мінекоресурсів, і т.п.) і максимально швидкого вирішення питань підготовки та отримання дозвільної документації (сертифікати відповідності, листи-роз’яснення, висновки СЕС і т.п.) на обладнання, інші товари та предмети, що надходять на адресу наших клієнтів на підприємстві діє відділ підготовки та оформлення дозвільної документації, що складається з 3 осіб.

      Серед наших постійних клієнтів: ТОВ «НЕСТЛЕ УКРАЇНА», ТОВ «АББ ЛТД», ТОВ «КЕРХЕР», ТОВ «ВОЛЬВО УКРАЇНА», ВАТ «ВІММ-БІЛЛЬ-ДАНН УКРАІНА», ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ЗАТ «Компанія «РАЙЗ», ТОВ «Райффайзен Лізинг Аваль», ТОВ «НПП «Квант-Ефір», ТОВ «Мазтранссервіс», ПП «БУДПОСТАЧ» та інші.

      Митне оформлення вантажів здійснюється, як правило, «з коліс» протягом одного робочого дня.

      На Ваш запит готові надати будь-яку інформацію, що стосується нашого підприємства.