Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Перевезення вантажів з США

Компанії, які є суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, найчастіше здійснюють перевезення товарів не тільки в межах країн ближнього чи далекого зарубіжжя, але і з країн Близького Сходу, зокрема Туреччини, а також із США. При цьому даний вид вантажоперевезень вимагає певних знань у галузі митної права, які є обов’язковими для правильного оформлення вантажів на митниці.

В цій справі особливий інтерес для підприємців також представляє скорочення матеріальних витрат. Саме тому багато компаній користуються не тільки сухопутним або повітряним транспортом для доставки вантажів, а й все частіше звертаються до послуг перевізників, що здійснюють морські вантажоперевезення. У будь-якому випадку процес вантажоперевезень не обходиться без належного оформлення вантажів відповідно до встановлених законодавством правил.

Наша компанія здійснює надання послуг при оформленні вантажів, що доставляються у всі куточки світу. Так, наші фахівці допоможуть оформити і супроводити товари компаній, чия основна діяльність — вантажоперевезення до Туреччини з дотриманням всіх умов, зазначених у договорі.

Ми гарантуємо не тільки якісне і своєчасне оформлення вантажів, а й забезпечимо при необхідності повних їх супровід, узгодимо питання з митними органами, а також із зарубіжними партнерами та одержувачами вантажу. Дані умови стосуються як вантажоперевезень, здійснюваних в європейські країни, країни Азії і Сходу, так і США.

Наприклад, перевезення вантажів з США мають свої особливості і специфіку. Завдяки підготовці і знанням висококваліфікованих логістів, що працюють в нашій компанії, а також експедиторів та інших фахівців, ми допоможемо вам не тільки в складанні оптимального маршруту з доставки вантажів, а й у супроводі їх від початку шляху до пункту кінцевого призначення.