Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Вантажні перевезення по Україні

Наша компанія, окрім надання послуг митного оформлення вантажів, спеціалізується також на вантажоперевезеннях по Україні. Ми працюємо на ринку автоперевезень вже не перший рік, тому встигли зарекомендувати себе з найкращої сторони. Про це свідчать численні позитивні відгуки наших клієнтів, які здійснювали перевезення вантажів Україна за допомогою нашої компанії.

Ми надаємо повний комплекс транспортних послуг будь-яким компаніям незалежно від сфери їх діяльності. Ми співпрацюємо з відділами логістики як малих, так і великих підприємств, здійснюючи вантажні перевезення по Україні.

Виконуючи завдання, які пов’язані з доставкою вантажів по Україні, ми використовуємо рухомий склад. Ви маєте можливість скористатися ним і зберігати вантаж протягом необхідного часу. Склад розміщується на охоронюваній території та обладнаний всіма необхідними засобами для належного зберігання вантажу. Доставка вантажів з України також входить до компетенції нашої компанії. Ви можете замовити перевезення вантажу з України до інших держав.

Ми володіємо значним колом налагоджених зв’язків з іншими учасниками на ринку вантажоперевезень. Серед наших партнерів, які також здійснюють транспортні перевезення Україна, – великі та престижні компанії. Це надає можливість при необхідності організовувати масштабні перевезення із залученням великої кількості автомобілів.

Ви можете бути впевнені в належному виконанні поставлених перед нами завдань щодо здійснення вантажних перевезень. Ми надаємо послуги вчасно та у повній мірі. Наша компанія несе повну відповідальність за цілісність вашого майна. Телефонуйте нам вже сьогодні!