Послуги

Термiнова митна допомога - 233 93 00

Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Послуги

імпорт товарів та експорт

Як правило, надання митних послуг здійснюється відповідними митними органами, а також організаціями, що мають певні повноваження. Часто митними послугами користуються юридичні особи, які здійснюють вантажоперевезення, в тому числі імпорт вантажів та експорт. І всім бізнесменам добре відомо, що будь-які затримки на кордоні, пов’язані з неналежним оформленням вантажів, обертаються істотними фінансовими витратами.

Щоб уникнути подібних проблем пропонуємо звернутися до нашої компанії – ми надаємо митні послуги. Наша діяльність спрямована на належне оформлення і супровід імпортованих або експортованих вантажів. Так, митний брокер експорт надає послуги для компаній, що займаються саме цієї діяльністю.

Щоб здійснити експорт товарів, потрібно підготувати пакет документів, серед яких повинні бути копії установчих документів компанії-експортера, зовнішньоторговельний контракт і його ксерокопії, паспорт угоди, а також рахунок-фактура. При експорті вантажів до вище перелічених документів надається додатковий пакет документації, що залежить не тільки від роду вантажу, але також і від країни-імпортера.

Відповідному оформленню підлягають і імпортовані товари. При цьому імпорт товарів так само, як і експорт, вимагає участі відповідних фахівців в митній справі. Для імпортованих товарів необхідні такі документи: копії установчих документів компанії-імпортера, міжнародний контракт і його ксерокопії, паспорт угоди, рахунок-фактури та товаросупровідні документи, сертифікати, ліцензії, а також транспортні документи.

Оформленням всієї переліченої документації – клопітке завдання. Доручіть таку роботу фахівцям. Ми допоможемо вам у вирішенні всіх питань, пов’язаних з переміщенням вантажів через кордон!