Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Екологічний сертифікат

Для того, щоб Ваша компанія мала всі підстави офіційно заявляти про те, що вміст екологічно шкідливих домішок в пропонованих товарах не перевищує меж, встановлених нормативно-технічними документами, необхідно отримати екологічний сертифікат.

Екологічний сертифікат вказує, що в продукції, виготовленій на тому або іншому підприємстві, фактичний вміст шкідливих речовин менше допустимого офіційними стандартами в певне число разів. У сертифікаті вказується клас екологічної чистоти, що визначає ступінь додаткової корисності, ефект для споживача від зниження шкідливих домішок. Виробник отримує право маркувати свою продукцію спеціально розробленим знаком якості.

Екологічний сертифікат пов’язаний з конкурентоспроможністю товару на ринку, це документ, який дає підприємствам можливість змагатися один з одним, чий товар кращий. А для споживачів це – додаткова інформація про корисність товару, його екологічну чистоту, про його властивості.

Екологічний сертифікат оформляється протягом тижня, якщо є всі необхідні документи для розрахунку. Якщо продукція підлягає обов’язковій сертифікації або санепідемконтролю, то необхідно прикласти протоколи випробувань або контролю.

Екологічний сертифікат не видається, якщо значення хоч би одного з параметрів безпеки нижче, ніж нормативно-допустимі.