Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Митний брокер у Київі

Розмитнення вантажу – це складний процес, оскільки потребує оформлення великої кількості документів, необхідності стояти в черзі та займатися вивченням митного законодавства. Проходження митного контролю складається з кількох етапів та потребує значної кількості часу. Збережіть свій власний час, зверніться до компанії, що надає послуги митного брокера Київ.

Посередник між вами, якми є митні брокери Київ, та митним контролем допоможе у підготуванні потрібних дозволів та документів, проведе консультації для замовника зі зменшенням затрат на розмитнення. Будьте певні, митний брокер в Києві не залишить вас під час перевірки вантажу, він буде представляти ваші інтереси на митниці та в суді, якщо митний збір буде необґрунтовано завищений.

Жоден з підприємців не знає закони так, як знають їх представники митного брокера. Існує безліч варіантів трактування статей і правил, що зекономлять вам час та гроші. Важливо знати не тільки закони, що діють на території України, але й законодавство країни, в яку ввозиться вантаж. Саме митний брокер Київ в своїй діяльності не дозволить зробити вам помилку під час вантажоперевезень. Тому пропонуємо вам скористатися нашими послугами, які передбачають митне оформлення Київ.

Більш того, ви зможете заздалегідь дізнатися розмір податків та зборів, отримаєте можливість точно розрахувати свої фінансові затрати на імпорт або експорт товару. Інколи вантажі потребують додаткового проходження контролю, іх кількість при вивезенні строго лімітується. Деякі товари вивозити і ввозити в країну категорично заборонено.

Велика кількість вантажу не може пройти через контрольний пункт за один день, це займає до тижня и більше. І в цьому випадку вам теж радимо скористатися нашими митно брокерськими послугами Київ. Наша компанія посередник організує зберігання частини товарів при проходженні митниці на власному рухомому складі.

Цінуйте свій час та гроші! Ми надаємо митні послуг Київ професіонально та на засадах взаємоповаги. Співпраця з нашою компанією та швидкість доставки товарів принесе вам довіру ділових партнерів та нові вигідні контракти!