Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Митне оформлення Одеса

Одеса — це не тільки одне з розвинутих міст України, це місто, розташоване на узбережжі Чорного моря, а тому апріорі є торговим центром, завдяки наявному в ньому порту. Крім того, Одеса — це вузол шосейних і залізничних доріг.

Завдяки такій географічній перевазі, це місто є одним з основних економічних центрів країни. Тут діють численні торгові підприємства, які співпрацюють не тільки з постачальниками з ближнього, але і з далекого зарубіжжя.

У зв’язку з цим, у місті активно діють компанії, чия основна діяльність — доставка вантажів, причому не тільки по Україні, але і в інші держави. Саме підприємства, що є суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, найчастіше звертаються до митних органів, а також до юридичних осіб, що мають відповідну ліцензію та пропонують митні послуги Одеса з оформлення вантажів у митних органах.

Наша компанія допоможе здійснити вам митне оформлення Одеса в найкоротші терміни з дотриманням всіх необхідних процедур і згідно всім встановленим законодавством правилам.

Підприємства-суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності зацікавлені в тому, щоб їх вантажі були доставлені адресатам якнайшвидше, причому у повній цілості. Все необхідне для цього вам може запропонувати митний брокер в Одесі, а оскільки наша компанія пропонує даний вид послуг, уклавши з нами договір, ви можете бути впевнені за належне оформлення і доставку вашого вантажу.

Розмитнення в Одесі вантажів, що ввозяться з інших держав, також входить до переліку послуг, які пропонує наша компанія. І якщо ви цінуєте свій час і зацікавлені в мінімалізації витрат з перевезення та оформлення вантажів, наші фахівці будуть раді допомогти вам у цьому.