Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Повне митне оформлення

Оформлення вантажу на митниці без спеціальних знань може зайняти досить тривалий час. Саме для усунення подібних перешкод та інших проблем суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності часто звертаються до послуг, які надають брокери митні оформлення вантажів. Митні брокери — це юридичні особи, основною діяльністю яких є надання послуг, пов’язаних з митним оформленням вантажів.

Керівники підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність повинні знати, що в різних країнах існує свій порядок і правила, яким підпорядковується митне оформлення вантажів. Слід враховувати, що всі митні вантажі підлягають декларуванню, іншими словами – співробітникам митних органів необхідно надати відомості про вантаж і його подальше використання. При цьому такі правила поширюються на оформлення імпорту як з країн СНД, так і з інших країн, а також на оформлення експорту, здійснюваного з України.

Для декларування вантажів та інших товарів, що перевозяться через митницю, можна використовувати два шляхи: або укласти договір з уповноваженими організаціями (митними брокерами), або діяти від імені власного підприємства (за наявності відповідних фахівців).

Так, митне оформлення експорту при укладенні договору з митним брокером, також передбачає надання додаткових послуг. Наприклад, доставку вантажу до місця відправлення, розміщення його на складі і так далі. Для отримувача вантажу більше складнощів викликає митне оформлення імпорту, а тому щоб уникнути додаткових витрат пропонуємо скористатися послугами нашими послугами.

Ми врахуємо можливість застосування до вантажу нетарифних заходів регулювання, в тому числі, встановлення мінімальних цін. Таким чином, митне оформлення товарів за допомогою послуг нашої компанії буде проведено вчасно і без зайвих витрат.