Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Юридичні послуги

Юридичні послуги

Інколи укладенню договору з митним брокером приділяється мало уваги. Це пов’язано з помилковим представленням про те, що митний брокер не може повністю контролювати процес оформлення митних документів. Оскільки він залежить від третіх осіб, включаючи співробітників митних служб, державних установ, пов’язаних з процесом митного оформлення вантажів та інших посадовців.

Іншими словами митному представнику дозволяє працювати з оформленням вантажів лише наявність контракту. Деякі несумлінні працівники іноді намагаються скористатися подібним необґрунтованим твердженням, виправдовуючи свою некомпетентність. Щоб уникнути подібних ситуацій, необхідно віднестися до укладення договору з митним брокером дуже відповідально.

І саме тому договір з митним брокером є одним з найважливіших документів, який є гарантією того, що ваш вантаж буде доставлено адресату вчасно, без затримок або інших проблем. Таким чином, організація митного оформлення вантажів багато в чому залежить від правильно складеного договору з митним брокером.

В процесі його складання особливу увагу варто приділити пункту, де вказуються терміни надання інформації уповноваженій особі, тобто брокерові. Крім того, необхідно зазначати в договорі період, протягом якого брокер повинен бути повідомлений про постачання та про початок підготовки митного оформлення. Брокер також повинен бути забезпечений переліком необхідних для оформлення вантажу документів. При необхідності йому повинні в зазначений у договорі термін надаватися додаткові документи і т.д.

Іншими словами процедура митного оформлення пройде без будь-яких проблем за умови серйозної і уважної до неї підготовки як з боку зацікавленої особи, так і з боку митного брокера. Наша компанія гарантує якісне вирішення ваших питань. Наші висококваліфіковані спеціалісти укладуть з вами договір у відповідності до чинного законодавства та з урахуванням всіх умов, необхідних для вчасного та якісного перевезення вашого вантажу через кордон.