Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Доставка вантажів по СНД

Компанія «Український брокерський центр» утворилася на території незалежної України в 2003 році і на підставі ліцензії ми отримали право на посередницьку митно-брокерську діяльність на митницях нашої держави. Ми працюємо не тільки по Україні, а і забезпечуємо вантажні перевезення по Росії, країнам СНД, Європі, США та ін. Нами додатково відкриті філії в багатьох містах України.

Переваги діяльності нашої компанії полягають в наступному:

  • ми надаємо митні послуги на високому рівні – про це свідчать численні позитивні відгуки наших постійних замовників;
  • співробітники нашої компанії працюють багато років у сфері декларування митних послуг, підготовки, оформлення документів та мають великий досвід роботи в даному напрямку діяльності;
  • ми здійснюємо доставку вантажів по СНД, в країни колишнього СРСР, а також вантажоперевезення в Росію;
  • серед наших партнерів є відомі фірми, наприклад, «Компанія« РАЙЗ », ТОВ« Райффайзен Лізинг Аваль »та багато інших;
  • ми здійснюємо перевезення швидко, оперативно та професіонально.

Ми обираємо найбільш зручні транспортні схеми для прискорення перевезень з одного пункту в інший. Багаторічний досвід в сфері зовнішньоекономічної діяльності дозволяє знаходити найбільш ефективні шляхи для вирішення організаційних питань перевезення великих та малогабаритних вантажів.

Скористайтеся нашими послугами і ви уникнете зіткнення з бюрократичними проблемами під час взаємодії з митними органами. Всю документальну роботу, пов’язану з перевезеннями вантажів по країнам СНД ми візьмемо на себе. Головні принципи діяльності нашої компанії – чесність, взаємоповага і відповідальність за виконувану нами роботу!