Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Доставка вантажів по Європі

Останнім часом ринок вантажоперевезень почав активно розвиватися. Багато підприємств, що займаються даним видом діяльності, зацікавлені в розширенні зв’язків не тільки в межах України та суміжних з нею країн, але також і з закордонними партнерами.

Це обумовлено розвитком всіх галузей економіки, в тому числі виробництвом вітчизняних товарів, які експортуються в інші країни, а також імпортом. Саме тому багато виробників звертаються за послугами до компаній-вантажоперевізників, які беруть зобов’язання з доставки ввірених їм вантажів зазначеним адресатам, в тому числі і закордонним отримувачам.

Так, багато компаній-вантажоперевізників займаються перевезенням вантажів не тільки на території України, країн СНД, а все більш активно здійснюють вантажоперевезення в Європу. Це викликано активний розвиток зв’язків із зарубіжними імпортерами. Особливе значення при цьому має не тільки надійність вантажоперевізників, а також їх досвід, оперативність, знання в області митного оформлення вантажів, що перевозяться.

Фахівці нашої компанії допоможуть якісно і швидко оформити всі необхідні документи в процесі доставки вантажів за кордон. Крім того, у сферу послуг, що надаються нашою компанією входить доставка вантажів по Європі, при цьому географія діяльності наших співробітників включає практично всі європейські країни.

Так, нашими кваліфікованими специалістами здійснюється доставка вантажів в Германію — одного з найбільш затребуваних на даному етапі напрямів. При цьому ми гарантуємо своєчасну доставку вантажів, їх повне оформлення на митниці, вантаження і відвантаження, при необхідності — страхування товарів та багато іншого.

Ми також здійснюємо перевезення з Польщі, дотримуючись встановлених термінів і встановлених з нашою компанією умов. Завдяки роботі висококваліфікованих фахівців нашої компанії ваш вантаж буде доставлений адресатам своєчасно і при повній гарантії його цілісності!