Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Розмитнення товарів в Україні

В зв’язку зі складністю процедури розмитнення товарів в Україні в більшості випадків таку роботу необхідно довіряти лише компетентним спеціалістам. В такому питанні, як розмитнення вантажів, важливу роль відіграє швидкість та оперативність здійснення всіх необхідних операцій. Якщо таке завдання стоїть перед професіоналом, то він зможе обійти тяганину і здійснити оформлення вантажу в необхідні строки. Це дуже важливий момент, оскільки розмитнення вантажів зазвичай пов’язане з різноманітними бюрократичними складнощами.

Складовими частинами митного оформлення являються певні обов’язкові дії, серед яких особливе місце займає необхідність оплатити митні збори, а також ряд інших дій, пов’язаних з легалізацією вантажу. Щоб розмитнити товар, необхідно правильно заповнити всі документи для розмитнення вантажу: декларації та довідки, які підтверджують митну вартість товару.

При цьому в наявності має бути сертифікат, в якому буде зазначено, що вантаж не порушує вимоги стандартів, встановлених країною-імпортером. Також повинен бути вірно заповнений паспорт на вантаж. Очевидно, що розмитнення обладнання, речей, транспортних засобів та іншого товару потребує наявності спеціальних знань. Без таких навичок вирішення всіх питань щодо розмитнення Київ та інших міст відніме у вас багато часу та сил.

У зв’язку з цим, пропонуємо отримати допомогу в розмитненні в нашій компанії. Це найкращий спосіб для того, щоб уникнути співпраці напряму з митними службами України та їх бюрократизмом. Ми надаємо послуги з розмитнення по доступним цінам – вам вигідно скористатися саме нашими послугами, ніж в подальшому заплатити дорожче за самостійне вирішення питань.