Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Контейнерні перевезення вантажів

В останні роки одним з найбільш популярних типів міжнародних перевезень вантажів є — контейнерні перевезення вантажів, які є максимально вигідними для бізнесу як за швидкістю, так і за якістю транспортування вантажу.

Практично 80% міжнародної торгівлі проводиться за допомогою контейнерних перевезень. Вантажні контейнерні перевезення забезпечують максимальне збереження вантажу, що перевозиться в дорозі.

Переваги контейнерних перевезень:

  1. збереження вантажу;
  2. використання різних видів транспорту — авіа, авто, транспортування морським транспортом, жд;
  3. розумна ціна без податків;
  4. транспортування різноманітних типів вантажу — рідкі, сипучі, газоподібні, та багато іншого;
  5. доставка різних партій вантажу.

Наша компанія надає вантажні контейнерні перевезення вже протягом багатьох років. Наш досвідчений персонал безкоштовно проконсультує вас з питань перевезень, вибору виду транспорту, а також щодо вибору необхідного маршруту.

Ми активно надаємо перевезення на міжнародному рівні. У нас є напрацьовані робочі логістичні схеми перевезень і транзиту контейнерів. Наші професійні фахівці комплексно обробляють кожний запит на транспортування, а також пропонують клієнтові готові рішення щодо доставки вантажів з пункту відправлення до пункту призначення з використанням різноманітних видів транспорту.

Метою роботи нашої компанії є довгострокове, якісне та комплексне надання своїм клієнтам послуг з перевезень. Наша компанія орієнтується на якість, а також на взаємовигідне співробітництво. Ми протягом багатьох років доводимо клієнтам професіоналізм своєю справою. Про це свідчить те, що більшість наших клієнтів звертаються саме до нас знову і знову.