Контакти

03045, м. Київ,
вул. Новопирогівська, 64А
тел.: +38 044 259 37 10,
факс: +38 044 259 55 25 mail@brokcenter.com.ua


Консультація

митна Консультація

Для вирішення багатьох питань, що стосуються митного оформлення вантажів та інших митних процедур, приватні та юридичні особи можуть звернутися за консультацією до нашої компанії. Необхідну інформацію можна отримати безкоштовно в нашій установі в письмовій або усній формі, в тому числі і скористатися послугами митних брокерів.

Усні консультації з питань митного оформлення можна отримати безпосередньо у наших фахівців. Митні консультації за письмовим запитом видаються в письмовій формі на бланку митниці, завіреної підписом керівництва. Якщо митна консультація, надана уповноваженою особою в усній формі, не допоможе вирішити поставлене питання повною мірою, зацікавлена особа може викласти своє прохання у письмовій формі.

Якщо ви звертаєтесь за консультацією до митної установи, не варто випускати з уваги ту обставину, що для роз’яснення того чи іншого питання потрібен час, який залежить від складності заданого питання. До того ж особливу увагу заслуговують питання, пропоновані для роз’яснення митному брокеру, оскільки для його роботи необхідні дані не тільки про вантаж, що перевозиться через кордон, але й про постачальників вантажів, перевізників та адресатів. Тому консультація митного брокера може зайняти певний час.

Якщо зацікавлена особа звертається з проханням про надання інформації в митницю та її службовцям, то митниця консультація також має певний графік своєї роботи. У зв’язку з цим усім, хто має намір звернутися з питань процесу митного оформлення, необхідно уточнювати час, який можуть зайняти консультації, а також графік роботи тих чи інших фахівців, до яких був заданий запит.

Пропонуємо звертатися за консультаціями до нашої компанії! Ми цінуємо кожного нашого клієнта і намагаємося вирішувати питання якомога швидше!